155 Bşb Erzurumspor - Akhisarspor 15.04.2019

MAÇ TAHMİNLERİ

Yorumları Göster Yorumları Gizle
Filtreleri Kaldır
TARİH
LİG
KOD
LİG
MAÇ
TAHMİNCİ
TAHMİNCİ
KATEGORİ
ORAN TİPİ
TAHMİN
KATEGORİ
ORAN
ORAN TİPİ
OLASILIK
15.04.2019
TUR
155
TUR
BŞB ERZURUMSPOR - AKHİSARSPOR
TG
FAVORİ
AÜ ÜST
TG
1.60
FAVORİ
%58.9

İki takımı da beğeniyorum. İkisinin de düşmemesi gerekir. Bilhassa Akhisar lige yükseldiği günden bu yana en kötü, karmaşık ve başarısız sezonunu yaşadı. Kadronun fazlasını yapabilecek olduğunu defalarca yazdım yine yazıyorum. Erzurumspor evindeki seyirci desteğinin karşılığını çoğu zaman talihsiz oyunlar nedeniyle veremedi. İlk yarıda golcü sorunları vardı. Taylan yaraya çare oldu. İkinci yarıda kurulan takım daha dengeliydi ama olmadı. Son beş maça bakın. Bir puan alabildiler. Gollü maç olur.

15.04.2019
TUR
155
TUR
BŞB ERZURUMSPOR - AKHİSARSPOR
KG
FAVORİ
KG VAR
KG
1.50
FAVORİ
%52.9

Akhisarspor, geçen hafta Göztepe’yi deplasmanda tek golle geçerek kümede kalma yolunda ümidini diri tuttu. Orta sahadan Sissoko kart cezası nedeniyle görev alamayacak. Ligde kalma mücadelesinin kaderini etkileyecek bir 90 dakika. İlk yarıdaki karşılaşma 1-1 berabere bitmişti. Üç puan hedefleyen iki takım da kazanmak için agresif bir futbol ortaya koyar. Karşılıklı goller izleriz.

15.04.2019
TUR
155
TUR
BŞB ERZURUMSPOR - AKHİSARSPOR
MS
SÜRPRİZ
MS X
MS
3.10
SÜRPRİZ
%32.9

İki takımın Ağustos 2019’da hangi ligde olduğunu belirleyebilecek hayati bir maç. Erzurum’un Mehmet Özdilek’le yollarını ayırdığı gün, kader günüydü. Özdilek’le yakaladıkları çıkışı gözden kaçırıp menajer değiştirmeleri hataydı. Ama Akhisar’ın genç hocası Cem Kavçak bir kıpırdanma yarattı. Sissoko yok ama Bokila-Barbosa formda.

Üye Ol
Hala Üye
Değil misin?
ÜYE OL
Zaten Üyeyim Üye Girişi Yap
ÜYE OL Şifremi Unuttum
Şifreni Yenile